126740-2022 - ÄndringSverige-Lund: Byggnation av bostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tirfing 1
Referensnummer: 22/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211300 Byggnation av bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av flerbostadshus och gruppboende i Lund