126746-2020 - ÄndringSverige-ESKILSTUNA: Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
K0062.000 Gestaltning och utformning av ny kök-, matsal- och mässbyggnad Karlberg
Referensnummer: 3221/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan till projektering av Ny köks-, matsals- och mässbyggnad