12677-2019 - ÄndringSverige-Halmstad: Installation av trafiksignaler
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av trafiksignalarbeten
Referensnummer: TFN 2018/01217
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233294 Installation av trafiksignaler
II.1.4.
Kort beskrivning
Halmstads kommun, Teknik och fritidsförvaltningen inbjuder er att inkomma med anbud avseende trafiksignalarbeten. Bifogat förfrågningsunderlag med bilagor innehåller förutsättningar för anbudsgivningen. Vi ber er uppmärksamma att anbud skall besvaras inom angivet datum och vara inskickad i TendSign senast 1 februari 2019.