2. Förfarande
Förfarande
Titel: Oljedepå bränsle/ tankstation med betallösning på Skarphäll för HVO100
Beskrivning: Upphandlingen omfattar hyra av cisterner för HVO100 och Adblue inklusive pump med hård- och mjukvara för mätning och fakturering av förbrukad HVO100/Adblue samt löpande påfyllning av HVO100 och Adblue. De båda cisternerna ska placeras på vårt arbetsområde på Skarphäll.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103481:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09134230 Biodiesel, 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl