2. Förfarande
Förfarande
Titel: Container
Beskrivning: Upphandling av container
Intern identifierare: RAÄ-2025-3023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1856125-0
Huvudklassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering av leverantör
Beskrivning: Enligt kapitel 14 mm
Intern identifierare: 1856126-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Uteslutningsgrunderna
Beskrivning: Enligt 13 kapitlet
Intern identifierare: 1856127-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Samtliga krav i kapitel 4
Intern identifierare: 1856128-3