Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Remiss(RFI) - Serviceresor Örebro län
Referensnummer: 19RS2198
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Remiss av förfrågningsunderlag inför upphandling av Serviceresor Örebro län.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaDen upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
Remiss(RFI) av förfrågningsunderlag inför upphandling av Serviceresor Örebro län.
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen