See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter
Beskrivning: Transport av tillagad mat från produktionskök till mottagningskök
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001