127010-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Gävle – DIS Projektledare väg till det nationella vägprojektet etablering av markplatser ATK
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGävle – DIS Projektledare väg till det nationella vägprojektet etablering av markplatser ATK
BeskrivningAvrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Väg allmän
Intern identifierareKOM-419866
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGävle – DIS Projektledare väg till det nationella vägprojektet etablering av markplatser ATK