2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster vid flytt och inredningsprojekt - Inredningsarkitekttjänster
Beskrivning: Serviceförvaltningen vid Region Stockholm har för avsikt att upphandla konsulttjänster vid flytt- och inredningsprojekt, inredningsarkitekttjänster.
Intern identifierare: FSN 2024-0051
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79930000 Specialdesign, 79931000 Inredningstjänster, 79932000 Inredningsdesign
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificering - Väljs av anbudsgivare som avser att direkt i anbudet ifylla sanningsförsäkran samt bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav
Beskrivning: "ESPD" respektive "Sanningsförsäkran och kvalificering" utgör valbara delar beroende på om anbudsgivaren önskar lämna en egenförsäkran eller ifylla sanningsförsäkran och bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav direkt i upphandlingen. "Sanningsförsäkran och kvalificering" väljs av anbudsgivare som avser direkt i anbudet ifylla sanningsförsäkran samt bifoga bevis för uppfyllande av kvalificeringskrav. Anbudsgivaren måste då med anbudet inlämna samtliga efterfrågade bevis. OBS! Anbudsgivaren måste välja en av dessa.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Inredningsarkitekttjänster