127049-2025 - Resultat
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem – Kristinegränd Vård- och omsorgsboende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKristinegränd Vård- och omsorgsboende
BeskrivningKristinegränd Vård- och omsorgsboende
Föregående meddelande314222-2022
Intern identifierare22/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000