127125-2024 - Resultat
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning – Mast- och antenntjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMast- och antenntjänster
BeskrivningUpphandlingen avser service och reparation av mast- och antenntjänster för Räddingstjänsten Storgöteborg
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50300000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:68167:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34942100 Signalmaster, 44212221 Ledningsmaster, 44212222 Ledningsmaster för eldistribution, 44212223 Stöd för ledningsmaster, 44212250 Master, 44212261 Radiomaster
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängningsoptioner