2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafikinformationstavlor Söderköping
Beskrivning: Köp av VMS (variabel meddelandeskylt) vägoperativ miljö - Trafikinformationstavlor Söderköping
Intern identifierare: KOM-419646
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trafikinformationstavlor Söderköping