127360-2023 - ResultatSverige-Munkfors: Städning av bostäder
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ i hemmet
Referensnummer: KS/2022:989
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911100 Städning av bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Munkfors kommun inbjuder er till att lämna anbud i denna upphandling av städ i hemmet inom hemtjänst.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen