Officiellt namn: Eskilstuna Strängnäs Energi och Miljö Aktiebolag Postadress: Kungsgatan 86 Ort: Eskilstuna Postnummer: SE-631 86 Land: Sverige Att: Jessica Hasanbegovic E-post:inkop@eem.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Stripning.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Tjänstekategori: nr 13: Reklamtjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Södermanlands län.
Nuts-kodSE122 Södermanlands län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Stripning av fordon, containrar och släpkärror m.m.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
22458000 Måttbeställda trycksaker, 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.