127496-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Umeå: Konsulttjänster för marknadsföring
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: 13511/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Brottsoffermyndigheten upphandlar ett ramavtal för kommunikationstjänster på 1 år för successiva avrop med möjlighet till förlängning i 2 + 1 år.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 98110000 Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen