2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cateringtjänster
Beskrivning: Cateringtjänster omfattar: Frukost - både liten och stor Lunch - varm lunch inklusive kall Middag - enklare middag (två rätters), samt finare middag (tre rätters) Sallad - för beställningar över 100 personer Mingelmat - mindre, lättätna rätter som kan ätas stående Större och mindre bufféer - måltid där olika rätter dukas upp på ett bord där gästerna väljer själva på fat, innefattar både varma och kalla rätter. Julbord/ Jultallrik
Intern identifierare: N050U25-222
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser, 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Cateringtjänster
Intern identifierare: Cateringtjänster