127548-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av restaurang – Om-och tillbyggnad Eklidens storkök, Karlskrona
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOm-och tillbyggnad Eklidens storkök, Karlskrona
BeskrivningTotalentreprenad.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212421 Byggnation av restaurang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningTotalentreprenad