See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Södra Lappland
Beskrivning: Denna upphandling avser städtjänster i Södra Lappland (Storuman/Tärnaby, Malå/Sorsele och Vilhelmina/Dorotea/Åsele).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: STÄDOMRÅDE 1: STORUMAN OCH TÄRNABY
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89451:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: STÄDOMRÅDE 2: MALÅ OCH SORSELE
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89451:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: STÄDOMRÅDE 3: VILHELMINA, ÅSELE OCH DOROTEA
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89451:Lot:3