See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av avfallskärl
Beskrivning: Inköp av avfallskärl Hedenverket Karlstad, Karlstads Energi AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613400 Förvaringsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82451:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44613700 Avfallsskopor/sophissar, 44613800 Avfallscontainrar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1år