12764-2019 - ÄndringSverige-Karlstad: Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetspsykologiska tester
Referensnummer: 2018/0793
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänsten omfattar att tillhandahålla ett webbaserat system för arbetspsykologiska tester inom respektive anbudsområde. Den precisa omfattningen och beskrivning av efterfrågad tjänst finns i upphandlingsdokumenten.