12765-2019 - ÄndringSverige-Kungälv: Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Utskrift som tjänst
Referensnummer: 18/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal om utskrift som tjänst för Soltak AB med ägarkommuner inkl. kommunala bolag och kommunalförbund.