127663-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Personbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1175 Lätta fordon till Katrineholm, Vingåker och Flens kommun
Referensnummer: TI 2022-1175
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser leasing av personbilar och lätta transportfordon med en vikt av max 3,5 ton.