127665-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning
Referensnummer: 21/001665
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31524120 Takbelysning, 31524210 Väggbelysning, 31527260 Belysningssystem, 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39100000 Möbler, 39130000 Kontorsmöbler, 39141300 Förvaringsskåp, 39143000 Sovrumsmöbler, matsalsmöbler och vardagsrumsmöbler, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39151000 Diverse möbler, 39151300 Modulmöbler, 39153000 Konferensmöbler, 39157000 Delar till möbler, 44421720 Förvaringsskåp, 45421153 Montering av väggfasta möbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3