127672-2022 - ResultatSverige-Västerås: Fönster, dörrar och liknande föremål
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp, montage och justering av metallpartier
Referensnummer: GNU 2021/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44221000 Fönster, dörrar och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar justering, service och köp av lättmetalldörrar samt tillhörande byggnadsarbeten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44221000 Fönster, dörrar och liknande föremål, 44221100 Fönster, 44221200 Dörrar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen