2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital plattform
Beskrivning: Grundskoleförvaltningen ska upphandla en digital plattform som kan integrera majoriteten av passersystem och andra behörighetssystem som finns på marknaden. Genom den digitala plattformen ska det gå att administrera och styra inloggningar på olika nivåer och grupper.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000