127694-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – 2025 CVK, venport, PICC-line och NRFit, Region Norrbotten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025 CVK, venport, PICC-line och NRFit, Region Norrbotten
BeskrivningUpphandlingen avser avtal på CVK, venport, PICC-line och NRFit för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare25/477
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000