127728-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Presentkort till anställda, SLL133
Referensnummer: FSN 2021-0394
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling i form av elektroniska Presentkort till Region Stockholms anställda.
Upphandlingen består av ett (1) avtalsområde.
Avsikten är att presentkort ska avropas som skattefria gåvor och erbjudas anställda under avtalsperioden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen