127738-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Inre skötsel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInre skötsel
BeskrivningEntreprenaden avser inre skötsel (städning) i beställarens fastighetsbestånd. Uppdraget omfattar kvalitetssäkrade regelmässiga städtjänster och extra städtjänster för leverans efter avrop. Anbudsgivare ska lämna anbud på samtliga 2 delentreprenader. Avtal kommer således att tecknas med en eller två leverantörer.
Intern identifierare24/257
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000