See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil till Räddningstjänsten i Hultsfreds kommun
Beskrivning: Räddningstjänsten i Hultsfreds kommun avser upphandla en (1) styck Släckbil till verksamheten.
Intern identifierare: U-138-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34114100 Utryckningsfordon, 34114110 Räddningsfordon, 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000