127934-2018 - ResultatSverige-Huddinge: Skyltar och liknande föremål
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar, dekaler och stripning av fordon
Referensnummer: 2017/355
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44423400 Skyltar och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen är uppdelad i två delar och omfattar:
1. Tillverkning och produktion, leverans och montering/installation av skyltar och dekaler, inklusive underhåll och service efter garantitidens utgång för tillhandahållna skyltar.
2. Stripning/dekor/foliering av person-, skåp- och sopbilar.
Produktion sker alltid utifrån original framtagna av SRV:s reklambyrå eller SRV själva.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 34928471 Skyltmaterial, 34928472 Skyltar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen