2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cleaning services - Swedish institute in Paris
Beskrivning: The Swedish institute is procuring Cleaning Services for its office, exhibition areas and guest apartments in Paris, France. Total area approximately 1,500 sqm.
Intern identifierare: 01033/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000