128002-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Varberg: Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byte av materialhanterare
Referensnummer: 028B-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42414000 Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av en ny materialhanterare med eventuellt byte av gammal dito
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen