2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för projekterande konsulter
Beskrivning: Detta Dynamiska inköpssystem avser upphandlingar av enskilda kontrakt inom området projekterande konsulter och kompletterar Akademiska Hus ramavtalsupphandling.
Intern identifierare: 22/135
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000