Konsulttjänster avseende projektering av vatten, avloppsledningar, gata, park samt exploateringsområden.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71311100 Stödtjänster för väg- och vattenbyggnad, 71311220 Vägingenjörstjänster, 71322000 Ingenjörstjänster avseende väg- och vattenbyggnation, 71322500 Teknisk konstruktion av trafikanläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen