Huvudsaklig CPV-kod 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Diskmedel mm inklusive doseringsutrustning till storkök för Telge, Södertälje kommun, Salems kommun, Nykvarns kommun, Katrineholms kommun, Vingåkers kommun och Flens kommun