128198-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Jönköping: Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filmare
Referensnummer: 2.8.11-18520/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på filmare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92100000 Film- och videotjänster, 92111000 Film- och videoproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen