See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksutensilier VästUpp 2024
Beskrivning: Upphandlande myndigheters behov av köks- och serveringsutrustning, exempelvis porslin, glas, bestick m.m. Upphandlingen sker gemensamt med kommunerna i VästUpp-samarbetet.
Intern identifierare: KSINK 2024/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000