2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vallgården ombyggnation
Beskrivning: Entreprenaden omfattar bland annat installation av sprinkler, reservkraft, fjärrvärmecentral, cykelgarage, ny hiss, ny ventilation med kyla samt renovering och viss ombyggnation.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000