128297-2026 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flytt- och transporttjänster, Region Norrbotten 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlytt- och transporttjänster, Region Norrbotten 2025
BeskrivningUpphandlingen avser avtal på flytt- och transporttjänster för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare25/462
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000