128326-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Evenemang
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1157 Eventtjänster Södertälje kommun och Telge AB
Referensnummer: 22/90
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar eventbyråtjänster som planering, genomförande och utvärdering av event som både riktar sig till kunder och allmänhet.