128349-2020 - ÄndringSverige-Vänersborg: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dental förbrukning del 2 Instrument m.m.
Referensnummer: RS 2019-02335
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser upphandling av Dental förbrukning del 2 Instrument m.m. för Västra Götalandsregionen