Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Truckservice
Referensnummer: 19-506
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Förfrågningsunderlag
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42415200 Truckar, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Förfrågningsunderlag gällande service och reparation av elektriska truckar och vagnar därtill.