See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn - Handstycke injektion
Beskrivning: Dental förbrukning- Handstycke injektion
Intern identifierare: 2026-FTV000005
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000