128549-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Dynamiskt inköpssystem för projektledande konsulter, geografi Syd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem för projektledande konsulter, geografi Syd
BeskrivningDetta Dynamiska inköpssystem avser upphandlingar av enskilda kontrakt inom området projektledande konsulter på orterna Lund, Malmö samt Alnarp och kompletterar Akademiska Hus ramavtalsupphandling.
Intern identifierare22/139
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDynamiskt inköpssystem för projektledande konsult.