128590-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Service Stängsel, grindar och staket
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Service Stängsel, grindar och staket
BeskrivningUpphandling av ett ramavtal avseende Underhåll utav stängsel, grindar och staket och relaterade produkter.
Intern identifierare2024-137
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRamavtal hantverkstjänster Bygg