Västfastigheter Evakueringsbyggnad 4215 Östra Sjukhuset
Referensnummer: FAST 204-2011
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Evakueringsbyggnad 4215 Östra Sjukhuset, se bifogat dokument