128605-2023 - ResultatSverige-Ängelholm: Diverse livsmedel och torrvaror
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel konsumentförpackningar
Referensnummer: KS 2022/448
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsumentförpackningar som ett komplement till kommunens övriga avtal
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Köp i butik
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Webbbutik
Del nr: 2