Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS bemanningstjänster arbetsterapeut och fysioterapeut
Referensnummer: 2020-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85140000 Diverse hälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta dynamiska inköpssystem gäller arbetsterapeuter, fysioterapeuter, och sjukgymnaster till Tierps kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen