128648-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Marknadsundersökningar – Medarbetarundersökning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMedarbetarundersökning
BeskrivningLinköpings kommun bjuder in till upphandling av medarbetarundersökning. Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal med en leverantör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109929:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79311000 Undersökningar, 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79315000 Sociala undersökningar, 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79311300 Undersökningsanalys