2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal fartygsbränsle till cisterner på öar
Beskrivning: Ramavtal fartygsbränsle till cisterner på öar
Intern identifierare: 25-00674
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09130000 Petroleum och destillat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000